برگ هشتاد و چهارم دفتر عشق

سلام به دوستان بسیار عزیزم

اول از همه خدا رو شکر میکنم که یک بار دیگه دارم مینویسم. من وبلاگم رو تعطیل نکرده بودم و نخواهم کرد اما خوب حس نوشتن نداشتم. الانم چندان ندارم اما خوب دیگه خسته شدم و خیلی هم دلتنگ. شب خوبی هم هست بارون وسط تابستون خیلی لذت داره بخصوص الان که قطراتش از لبه پنجره به صورتم میخوره.

ناگفته زیاد دارم ولی اگر زیاد بنویسم حوصله شما رو سر میبرم.

امشب که بعد از مدت طولانی حدود 6 ماه به وبلاگهای دوستانم سر زدم خیلیها رو دیدم که رفته بودند. بعضیها با خوشی و بعضیها با ناراحتی. به هر حال امیدوارم که هر کس هر کجا که هست دلش خوش باشه. چیزی که اینروزها کم پیدا میشه.

بسیار صمیمانه از دوستان عزیزم که تو این مدت احوالی از من پرسیدند و لطف کردند و به من سر زدند بسیار ممنونم . میترسم اگر اسم ببرم کسی از قلم بیفته و من شرمنده بشم، اما از همین امروز به وبلاگهای شما میام و شخصا تشکر میکنم.

 

فکر کنم بعد از مدتها که اومدم بهتره زیاد حرف نزنم و فقط چند تا شعر براتون بنویسم

شنیدن شعر با صدای شاعرش حس دیگه ای داره. من نه شاعرم و نه صدای خوبی دارم اما جسارت کردم و دو قطعه از شعرهای سپیدم رو دکلمه کردم که اگر حوصله داشتید و دانلود کردید نظرتون رو هم به من بگید.

 «کوزه»  و «باید ها و نباید ها»

 

این دو قطعه آهنگ هم که باز جسارت کردم و خوندم رو به شما تقدیم میکنم. هر چند که این آهنگها برای 7 سال پیش هست که هم من خیلی بی تجربه تر از الان بودم ( الان هم همچنان بی تجربه هستم) و هم ابزار و امکانات ضبط درست و حسابی نداشتم. باز هم اگر گوش دادید نظرتون رو برای من بفرستید. (يک  دو)

 

 اين هم چند عکس از مسافرت يک روزه من

 

   

 

      

 

اين هم تصوير ماشين با وفای من که همه جا همراهم هست و هرجا که بخوام منو ميبره. تو سرما و گرما برف و بارون کوه و دشت و بيابون و هر جای ديگه ای  اين تصوير هم برای يکی از جاده های زيبای شمال هست که غلظت مه رو ملاحظه ميکنيد

  

 

در پایان باز هم از همه دوستان تشکر میکنم و همچنین عذرخواهی. از برنامه ای که پیش از این برای هزار و یک برگ دفتر عشق داشتم عقب موندم، اما امیدوارم با توجه و راهنمایی و کمکهای شما عزیزان بتونم ادامه بدم و جبران کنم. برای حس انگیزه به کمکهای شما احتیاج فراوان دارم.

 

شاد و پیروز باشید

واثق

 

   + واثق - ۱۱:۱٩ ‎ق.ظ ; دوشنبه ٢٤ امرداد ۱۳۸٤