شروعی دوباره

سلام

این وبلاگ سابقه حدود 15 سال را دارد که البته در بیشتر این سالها در سکوت به سر میبرده ولی در زمان فعالیت، فراز و نشیبهای زیادی داشت و به نوعی برای من یاد آور دوران پر التهاب جوانی با خاطرات تلخ و شیرین آن است.

مطالبی که در آن سالها در این صفحه مینوشتم موضوعات مختلفی داشت و گاهی بیان عقایدی بود که امروز تغییر کرده است. از میان این موضوعات شعر جایگاه خاصی برای من داشت. هر چند که کار من شاعری نیست ولی گاهی شعرهای خودم هم در این مطالب نوشته میشد.

از چندی پیش تصمیم داشتم شعرهای خودم را در یک صفحه به اشتراک بگذارم و در نهایت به این تصمیم رسیدم که این کار را در همین صفحه انجام دهم. بعضی از این شعرها قبل در همین صفحه بوده است.

مطلب آخر اینکه همانطور که گفتم کار من شاعری نیست و عواملی چون علاقه ام به ادبیات و نیاز به بیان بعضی درد دلها که گفتن آن به زبان دیگر برایم میسر نبود باعث آن شده است. بنابراین قطعا این شعرها خالی از اشکالات فنی و ادبی نخواهد بود و از این بابت پوزش میطلبم.


مطلب طولانی شد و آن را با یک رباعی که به سیاق رباعیات مولانا در سال 1383 نوشتم به پایان میبرم.


اين درد كه از جان تو بر جام من است

بيهوده نخوانش كه همـه آن من است

بـيـمــار نـيـم زان كــه گـــرفتــار تــو ام

بـيـمـار تـو ام غـم تـو درمـان من استاین لینک مربوط به مطلبی مشابه در همین وبلاگ در سالهای گذشته است.

عکس : بناب - روستای توتاخانه - ارتفاعات سهند


/ 2 نظر / 338 بازدید
s-z

سلام سلام سلام مبارک باشه خیلی خوشحال شدم که وبلاگتون به روز شده و برگ سبزی درش ورق خورده تقارن بهار طبیعت رو با بهار وبلاگتون به فال نیک می گیریم و آرزو می کنیم هیچ خزانی نتونه سبزی و طراوتش رو ازش بگیره بلکه پاییز و بهار روزگار ، بهانه ای باشند برای محقق شدن بهارهای آتی .برای شعر گفتن طبع لطیف و شاعرانه لازمه که شما دارید و یقینا شعرها و مطالب دلچسبتون ادامه خواهد داشت منتظر برگهای جدید دفتر شعرتون هستیم

melkemashhad

سوئیت اپارتمان خلفایی مشهد نزدیک حرم 8 دقیقه پیاده روی امام رضا (ع) 5 اتاق های 2 تخت نفری 25.000 تومان اتاق های سه تخت نفری 20.000 تومان اتاق های 4 تخت نفری 20.000 تومان شماره تماس: 05138927528 09105541626 ادامه مطلب: http://yon.ir/wNnPo